Dokumentární.TV » filmové dokumenty o globalizaci

Nový světový řád: plán šílence

Nový světový řád: plán šílence

Svět zachvátil terorizmus, nikdo víc není v bezpečí. Rozpoznat jedince, který pracuje pro Al Kaidu či jinou zločineckou organizaci, však nikdy nebylo tak jednoduché jako nyní! FBI totiž zpracovala instruktážní brožurku, na základě které obyčejný člověk rozpozná teroristu. Znaky jsou jednoduché: používá mobil, platí v hotovosti a v kavárnách využívá wifi. Navzdory tomu, že pravděpodobněji umřete na píchnutí od včely než na následky teroristického útoku, buďte ostražití! Jsou teroristé skutečně největší hrozbou, když historická fakta nasvědčují tomu, že za poslední dekádu nejvíce lidí zavraždili různé vlády velmocí, které mají na svědomí více než 260 miliónů obětí? Koho se má člověk teda skutečně bát? Alex Jones ve svém filmu rozkrývá megalomanské plány nadnárodních elit pro uchvácení totalitní moci nad světem.

New World Order: Blueprint of Madmen - USA, 2012, 40 min - Alex Jones - Anglické znění s českými titulky
Čtvrtá světová válka

Čtvrtá světová válka

Třetí válka byla studená, je zde však stále sílící a pořádně horká válka všech proti všem. Film natáčený po dva roky na pěti kontinentech, v předních liniích konfliktů v Mexiku, Argentině, Jižní Africe, Palestině, Korei, a na severu. Ze Seattlu do Genovy, ve „válce proti teroru“ v New Yorku, Afghánistánu i Iráku. Dokument „Čtvrtá světová válka“ je příběhem mužů a žen, kteří se vzpírají být zlikvidováni v této válce a dělají pro vidinu vlastní svobody často nemyslitelné. Příběhem, jehož konec se nachází zatím v nedohlednu. Film vznikl za přispění aktivistických skupin, které vás jeho prostřednictvím přenesou obrazem i výpravným komentářem přímo do centra vypjatých situací produkovaných stále sílícím globálním kapitalismem.

The Fourth World War - USA, 2003, 76 min - anglické znění s českými titulky
Skutečná tvář EU

Skutečná tvář EU

Evropská unie nám byla prodána, jako naše nejlepší naděje pro budoucnost. Nerozvíjí se však za plentou poměrně znepokojivý plán? Dnešní Evropská unie je na dobré cestě stát se federativním superstátem svázaným jedinou měnou, jedním právním systémem, společnou armádou, policií, ústavou, parlamentem, hymnou a prezidentem. Mnoho z toho již dnes máme. V tomto šokujícím dokumentu představujícím insidery a komentátory EU nezávislý autor Philip Day shrnuje historii a cíle Evropské unie, stejně jako znepokojivé a neodvolatelné důsledky, které tato nová vláda bude mít pro občany evropských států. Ať již jste pro a nebo proti naší účasti v Evropské unii, tento film Vám představí zásadní a znepokojivé otázky, které mainstreamová média odmítla klást.

The Real Face of the European Union - V. Británie, 2006, 42 min - anglické znění s českými titulky
Pád republiky: prezidentství Baracka H. Obamy

Pád republiky: prezidentství Baracka H. Obamy

Fall Of The Republic dokumentuje plány a realizaci bankrotu americké ekonomiky korporátním kartelem. Světoví lídři nyní prohlašují, že čas celosvětové vlády nadešel a že dolar, stejně jako jiné měny, bude nahrazen novým, celosvětovým platidlem. Prezident Obama protiústavně usedl do předsednického křesla Rady bezpečnosti OSN, zákony na ochranu lidských práv jsou globálně omezovány. Elita celosvětově prosazuje a zavádí daně z uhlíku, základního stavebního kamene veškerého života, jež budou chtě-nechtě zasahovat do absolutně každé lidské činnosti. Specialisté pečlivě zabalili Trojského koně Obamu jako spasitele světa. Dokument odhaluje architekturu nového světového řádu i to, jak znovu převzít kontrolu nad svými životy. Mnohde se tak již děje!

Fall Of The Republic: The Presidency Of Barack H. Obama - 2009, 144 m - angl. znění s čes. titulky
Konec národů – převzetí EU a Lisabonská dohoda

Konec národů – převzetí EU a Lisabonská dohoda

Film měl původně shrnovat výhody a nevýhody přijetí Lisabonské dohody, nicméně jak jeho tvůrci pronikali hlouběji do celé problematiky, začalo se k jejich zděšení objevovat za Evropskou Unií spousty zjevných lží, manipulací a podvodů. Za pomoci poslanců Evropského parlamentu, právních expertů a výzkumníků Evropské Unie rozkrývají pravou podstatu EU, která spočívá pečlivě ukryta za zavřenými dveřmi, daleko od zvědavých pohledů. Vysvětlují masivní odliv moci od občanů a národů k nikým nevoleným elitám, který tato smlouva zajišťuje. Video podrobně referuje, jak struktury EU skutečně fungují, vysvětluje plný význam a rozsah Lisabonské dohody a ukazuje její reálné důsledky – konec suverénních národů v rámci EU.

End of Nations - EU Takeover & the Lisbon Treaty - Irsko, 2008, 82 m - angl. znění s českými titulky
Neviditelná říše: Nový světový řád definován

Neviditelná říše: Nový světový řád definován

Nový dokumentární film Alexe Jonese „Neviditelná říše“ podrobně mapuje, jak dobře skrytá super-třída světové elity pracovala po staletí v tajnosti na svém programu k nastolení represivní světové vlády. Dozvíte se, jakými způsoby tito mocní kontrolují populaci skrze obchod s drogami, praní špinavých peněz, inscenované teroristické útoky, mediální propagandu a dluhy. Tito zločinní, samozvaní vládci již získali dominantní kontrolu nad světem a nacházejí se ve fázi upevňování moci. Dokument je průkaznou obžalobou globalistů, usvědčující je jejich vlastními prohlášeními a dokumenty. Globální tyranie nepřichází, je už tady. Nový světový řád spatřil světlo světa a konspirační teorie se stala konspirační praxí. Zastavme to šílenství, než bude pozdě!

Invisible Empire: A New World Order Defined - USA, 2010, 134 min - angl. znění s českými titulky
Podvod jménem Obama

Podvod jménem Obama

„Podvod jménem Obama“ je nekompromisní snímek těžce ničící mýtus o Barackovi Obamovi pracujícím pro nejlepší zájmy amerických občanů. Byl fenomén Obama jen pečlivě naplánován a vytvořen? Byl snad protlačen v roli spasitele, aby oklamal Američany k akceptování nového globálního zotročení? Odpovědi na tyto otázky dokument nabízí spolu s řadou dalších argumentů. Představíme si zde novou americkou administrativu stojící za Obamou a to, jaké zájmy tito lidé zastupují. Podíváme se také na stručný výčet Obamových předvolebních slibů a jak to s nimi dopadlo, na politické pozadí finanční krize a jisté paralely současného směřování k bolševismu, německému fašismu i komunismu „made in China“.

The Obama Deception - USA, 2009, 111 min - anglické znění s českými titulky
Takhle vypadá demokracie

Takhle vypadá demokracie

Dokumentární snímek „Takhle vypadá demokracie“ poukazuje na svévolné omezování demokracie a porušování základních lidských práv v přímé souvislosti se zasedáními institucí tzv. Brettonwoodského systému (Mezinárodní měnový fond a Světová banka) a kritizuje dopady globalizace a kapitalismu. Zaobírá se protesty proti zasedání Světové obchodní organizace (WTO) v roce 1999 v americkém Seattlu, při nichž se v ulicích sešlo více než 50.000 odhodlaných a mírumilovných protestujících. Ukazuje průběh demonstrací, výpovědi přímých účastníků a v neposlední řadě i nebývalou policejní brutalitu, kterou úřady proti protestujícím použili. Je zde snad demokracie a ústava pouze pro vyvolené?

This Is What Democracy Looks Like - USA, 2000, 72 min - anglické znění s českými titulky
Muži za Barackem Obamou

Muži za Barackem Obamou

Barack Obama vyhrál volby. Je ale skutečně na místě začít jásat jenom proto, že vyhrál Demokrat a ti jsou rozhodně lepší, než Bushovi Republikáni? Přecijen měl nejdražší kampaň v historii USA a budeme-li sledovat, z kterých kruhů přicházely tyto peníze dozvíme se, kdo bude v následujících letech tahat za nitky. Dokument nám představuje Zbigniewa Brzezinského, který byl důležitou osobností administrativy prezidenta Cartera a jak zjišťujeme, tak „change“ kterou Obama proklamuje může mít trochu jinou tvář, než si naivně představujeme. Opět pesimistický dokument, který naznačuje, jakým směrem by se mohla ubírat v následujících letech americká politika. Až čas ukáže, jak moc měl Webster Tarpley pravdu.

The men behind Barack Obama, USA, 2008, 19 min - anglické znění s českými titulky
Konec hry: Plán zotročení světa

Konec hry: Plán zotročení světa

Alex Jones nám svým osobitým stylem servíruje potenciální a v mnoha případech logikou podepřenou pravdu o tajných plánech na ovládnutí lidstva pomocí stávajícího finančního systému, stínové politiky, mediální cenzury a uměle vyvolaným strachem z terorizmu, na kterém údajně již celé roky pracují účastníci tzv. Bilderberg Group, kteří se pravidelně scházejí minimálně jednou ročně v těch nejluxusnějších hotelech a vilách světa. Setkání jsou uzavřená, pečlivě hlídaná stovkami policistů a veřejnost ani novináři na ně nemají přístup. Konspirační teorie, nebo krutá pravda reality? V roce 2008 rozvířila zájem naší veřejnosti i politiků o Bilderberg Group přítomnost ministra zahraničí Karla Schwarzenberga mezi členy tohoto elitního a vlivného klubu.

Endgame: Blueprint for Global Enslavement - USA, 2007, 139 min - anglické znění s českými titulky